РЕЗУЛЬТАТ ПОШУКУ 
 РЕКЛАМНО-ІНФОРМАЦІЙНИЙ ПОРТАЛ 

Picture 1 - Salon-info.jpg

  

САЛОН INFO - це принципово новий і унікальний проект в Івано-Франківську.

   Реклама в Інтерент-проекті «Рекламний САЛОН INFO». Інтернет стає невід’ємною частиною повсякденного життя, джерелом необхідної інформації, починаючи від прогнозу погоди, закінчуючи пошуком бізнес-партнерів. Тому ми пропонуємо до вашої уваги наш Інтернет-проект «Рекламний САЛОН INFO». Наша робота орієнтована на різний контингент користувачів та різну вікову категорію.

  Сайт заповнений цікавими новинами, які оновлюються щодненно; анонсами культурних подій міста, програмою ТБ, конкурсами, оголошеннями, бізнес-довідником, інформацією про пошук та пропозицію роботи, товару чи послуги, а також цікавою пізнавальною інформацією. Сайт відвідують користувачі з різних куточків України та світу. Статистика відвідуваності нашого сайту є загальнодоступною. Ви можете в будь-який момент переглянути її. Отже, Ваша реклама на сторінках нашого Інтернет-проекту забезпечить Вам потенційних клієнтів та бізнес-партнерів не тільки з Івано-Франківська чи області, а й з інших куточків України та світу.

  Розробка сайтів. При розробці сайтів ми враховуємо актуальність інформаційного наповнення та функціонування сайту, зокрема інструменти роботи з аудиторією, а саме: визначення цільової аудиторії, збір інформації, оновлення програм, тренінги і дистанційне навчання, продажі на сайті, комунікації між користувачами (community building), корисні сервіси, механізм ротації реклами, оптимізація зв’язків всередині компанії і з її партнерами.

   Пошукова оптимізація і реєстрація в пошукових системах, каталогах, довідниках. Для Того, щоб Ваш сайт був доступний зацікавленим людям, потенційним клієнтам, і щоб його можна було знайти серед мільйонів інших сайтів, його необхідно якісно оптимізувати та зареєструвати в пошукових системах, каталогах, довідниках. Ми здійснюємо реєстрацію як в українських, так і в закордонних пошукових системах. Найпопулярніші з них Googlе, Yandex, Rambler, Meta, Search msn.com, Mail.ru, Bigmir.net.

   Медіапланування рекламних кампаній в мережі Інтернет. Інтернет реклама - це принципово новий вид рекламної діяльності. Переваги Інтернет реклами – доступність інформації та оперативність її доставки, новий канал збуту продукції, відносна дешевизна і простота реалізації, новий спосіб розширення Вашої цільової аудиторії, надання прогресивності Вашому іміджу, оперативна статистика та звітність. Ми враховуємо індивідуальніть кожного клієнта і підбираємо найефективніші механізми для реалізації рекламної кампані.

  Для розробки максимально ефективної рекламної кампанії ми враховуємо ряд факторів: мета і завдання рекламної кампанії, цільова аудиторія, досвід проведених рекламних кампаній, оцінка діяльності конкурентів, часові межі, бюджет. Гарантується достовірна і оперативна статистика проведення кампанії, відвідуваності сайту і т.д.

  Банерна, контекстна реклама. Ми пропонуємо такі види рекламної продукції: статичні, динамічні банери в банерообмінних мережах, контекстна динамічна реклама, контекстна реклама в пошукових системах.

   Виготовлення рекламних матеріалів. Спеціалісти РА “Рекламний САЛОН” виготовлять для Вас рекламні матеріали: креативні, індивідуальні, ефективні макети.

Ціни на послуги: розміщення реклами в Інтернет-проекті "Рекламний САЛОН INFO"

Написати нам

© 2009 Рекламно-інформаційна агенція «Рекламний САЛОН». Інформація, весь зміст, ідеї оформлення, стиль являються інтелектуальною власністю рекламно-інформаційної агенції «Рекламний САЛОН» та охороняються Законом. При цитуванні або використанні будь-яких матеріалів, - посилання (а в Інтернеті - гіперпосилання) на рекламно-інформаційну агенцію «Рекламний САЛОН» як джерело інформації – обов'язкове (Www.Saloninfo.Com.Ua). Відповідальність за недотримання встановлених Законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.