РЕЗУЛЬТАТ ПОШУКУ 
 КУР’ЄРСЬКА СЛУЖБА 

Picture 1 - kurjery.jpg

Кур'єрська служба «Рекламний Салон» пропонує послугу ДОСТАВКИ РЕКЛАМНИХ МАТЕРІАЛІВ у скриньки жителів та в офіси фірм міста івано-франківська та 18-ти найбільших населених пунктів івано-франківської області (Богородчани, Болехів, Брошнів, Бурштин, Галич, Городенка, Долина, Калуш, Коломия, Надвірна, Отинія, Перегінське, Рогатин, Рожнятів, Снятин, Тисмениця, Тлумач, Яремче).
  Для того, щоб про Вас дізнались мешканці і гості Івано-Франківська протягом трьох днів (це 67 000 скриньок та більше 5 500 адрес юридичних осіб) і протягом п’яти днів – жителі районних центрів (більше 85 000 скриньок і 6 500 фірм), замовляйте доставку у нас.
   База даних, якою володіє кур'єрська служба, дає можливість здійснити вибір підприємств як за напрямком діяльності, так і за адресою, що забезпечує клієнту якісний вибір цільової аудиторії.
   Розповсюдження на вулицях з рук у руки. Розповсюдження відбувається в найбільш «людних» місцях пересічним громадянам. Перед початком розповсюдження замовник затверджує графік розповсюдження, в якому визначені місця та час проведення акції.
   Вибірка за сферою діяльності. Ми володіємо повною та достовірною базою даних підприємств та підприємців по Івано-Франківській області. Це більше 12 000 реально діючих юридичних осіб. База підприємств оновлюється кожен тиждень, що дає можливість робити вибірки за спеціалізацією підприємств.
   Доставка за адресами замовника. У багатьох юридичних осіб є вже сформоване коло потенційних клієнтів, ми маємо можливість доставляти матеріали (буклети, конверти, документи, листівки, привітання тощо) за адресами, які надає замовник.

1. Останній термін подачі готової продукції для розповсюдження – вівторок до 18.00 (відповідно розповсюдження проводиться: середа, четвер, п’ятниця), п’ятниця до 18.00 (субота, неділя, понеділок, вівторок). Розповсюдження поза графіком не проводиться.

2. Листівки, що подаються для розповсюдження, повинні бути запаковані в однакові пачки (1000, 2000, 3000 екземп.) Якщо продукція запакована неналежним чином, вартість перепакування становить 10% від вартості розповсюдження.

3. Замовнику надається можливість пересвідчитись у якості роботи.

4. Ціни вказані в гривнях, з урахуванням ПДВ.

5. Мінімальне замовлення – 200 грн.

6. Вартість замовлення обчислюється по кожному населеному пункту окремо.

 Picture 1 - dostavka-800_327.jpg

Ціни на послуги адресної доставки (розповсюдження) рекламних матеріалів

Ціни на послуги безадресної доставки (розповсюдження) рекламних матеріалів

Написати нам

© 2009 Рекламно-інформаційна агенція «Рекламний САЛОН». Інформація, весь зміст, ідеї оформлення, стиль являються інтелектуальною власністю рекламно-інформаційної агенції «Рекламний САЛОН» та охороняються Законом. При цитуванні або використанні будь-яких матеріалів, - посилання (а в Інтернеті - гіперпосилання) на рекламно-інформаційну агенцію «Рекламний САЛОН» як джерело інформації – обов'язкове (Www.Saloninfo.Com.Ua). Відповідальність за недотримання встановлених Законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.