РЕЗУЛЬТАТ ПОШУКУ 
 ЖУРНАЛ «Авто» 

Picture 1 - Avto.jpgЖурнал «АвтоСАЛОН» – перший на Прикарпатті, який безкоштовно розповсюджуємо серед автолюбителів і професійних водіїв області. Журнал носить презентаційний характер. Роздаємо його на автозаправках, в автосалонах, СТО, а також учасникам делегацій, гостям з інших регіонів та держав, які відвідують наше місто з діловим візитом.

Статус:

Рекламно-інформаційне видання (повноколірне).

Періодичність:

Щоквартальник.

Наклад:

35 000 примірників.

Обсяг:

Формат В5 (ширина 172 мм, висота 250 мм), друк на крейдованому папері, щільністю 100 г/м кв., об'ємом до 64 сторінки.

Розповсюдження:

Безкоштовно розповсюджуємо в Івано-Франківській області на автозаправках, в автосалонах, СТО, автомагазинах, в офіси фірм.

Цільова аудиторія:

Автолюбителі та професійні водії, які проживають чи бувають в гостях або проїздом на Прикарпатті.

Структура журналу:

Обкладинка з рекламою лідерів, основна інформаційна частина про товари і послуги фірм Прикарпаття у вигляді рекламних блоків, сторінки з іміджевою рекламою провідних підприємств, сторінки з номерами телефонів довідкових служб, статті.

Унікальність:

Журнал буде цікавий від першої до останньої сторінки, та допоможе швидко знаходити потрібну інформацію.

Інформація для рекламодавців:

Якщо Ваша діяльність підлягає ліцензуванню, необхідно надати копію ліцензії разом із текстом замовлення. Якщо в тексті реклами йдеться про акцію, знижки, розпродаж, то необхідно також вказати розміри знижки, суть акції, дату початку і кінця дії знижок, акції, розпродажу.

Наш принцип – індивідуальний підхід до кожного клієнта.

                                                                                        Picture 1 - avto-1.jpg   Picture 2 - avto-2.jpg

Ціни на послуги для рекламодавців Івано-Франківська та області

Ціни на послуги для рекламодавців України

Написати нам

© 2009 Рекламно-інформаційна агенція «Рекламний САЛОН». Інформація, весь зміст, ідеї оформлення, стиль являються інтелектуальною власністю рекламно-інформаційної агенції «Рекламний САЛОН» та охороняються Законом. При цитуванні або використанні будь-яких матеріалів, - посилання (а в Інтернеті - гіперпосилання) на рекламно-інформаційну агенцію «Рекламний САЛОН» як джерело інформації – обов'язкове (Www.Saloninfo.Com.Ua). Відповідальність за недотримання встановлених Законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.