РЕЗУЛЬТАТ ПОШУКУ 
 ДОВІДНИК 

Picture 1 - vizytn.jpgБізнес-довідник «Візитниця Прикарпатських фірм» – перший довідник на Прикарпатті у якому інформація про підприємство подаємо у вигляді візитівок. Буклет носить презентаційний характер. Його безкоштовно розповсюджуємо серед економічно-активної частини населення області, на виставках в Івано-Франківську, Львові, Києві, а також, учасникам делегацій, гостям з інших регіонів та держав, які відвідують наше місто з офіційним діловим візитом, для того, щоб показати бізнесовий Івано-Франківськ, чим займаються підприємства, чим живе та славиться край. Цим видання докорінно відрізняється від решти довідників про Прикарпаття.

Статус:

Рекламно-інформаційне видання (повноколірне).

Періодичність:

Щорічник.

Наклад:

10 000 примірників.

Обсяг:

Формат 1/2 B4 (ширина 120 мм, висота 330 мм), друк на крейдованому папері щільністю 115 г/м кв., об'ємом до 96 сторінок.

Розповсюдження:

Безкоштовно розповсюджуємо власною кур’єрською службою керівникам підприємств в м. Івано-Франківськ та в найбільших населених пунктах: Богородчани, Болехів, Бурштин, Брошнів, Галич, Городенка, Долина, Калуш, Коломия, Надвірна, Отинія, Перегінське, Рогатин, Рожнятів, Снятин, Тисмениця, Тлумач, Яремче. Розповсюджуємо на виставках.

Цільова аудиторія:

Керівники підприємств м. Івано-Франківська, найбільших населених пунктів області та учасники виставок.

Структура буклету:

Обкладинка, основна інформаційна частина про товари і послуги фірм Прикарпаття у вигляді візиток, сторінки з іміджевою рекламою провідних підприємств, сторінки для нотаток, рубрикатор, сторінки з номерами телефонів державних закладів та довідкових служб.

Унікальність:

Довідник буде не тільки цікавий для Вас від першої до останньої сторінки, а й допоможе Вам швидко знаходити потрібну інформацію.

Інформація для рекламодавців:

Якщо Ваша діяльність підлягає ліцензуванню, необхідно надати копію ліцензії разом із текстом замовлення. Якщо в тексті реклами йдеться про акцію, знижки, розпродаж, то необхідно також вказати
розміри знижки, суть акції, дату початку і кінця дії знижок, акції, розпродажу.
   
Наш принцип – індивідуальний підхід до кожного клієнта.

                                    Picture 1 - viz-1.jpg  Picture 2 - viz-2.jpg  Picture 3 - viz-3.jpg  Picture 4 - viz-4.jpg  Picture 5 - viz-5.jpg

 Ціни на послуги для рекламодавців Івано-Франківська та області

Ціни на послуги для рекламодавців України

Написати нам

© 2009 Рекламно-інформаційна агенція «Рекламний САЛОН». Інформація, весь зміст, ідеї оформлення, стиль являються інтелектуальною власністю рекламно-інформаційної агенції «Рекламний САЛОН» та охороняються Законом. При цитуванні або використанні будь-яких матеріалів, - посилання (а в Інтернеті - гіперпосилання) на рекламно-інформаційну агенцію «Рекламний САЛОН» як джерело інформації – обов'язкове (Www.Saloninfo.Com.Ua). Відповідальність за недотримання встановлених Законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.