РЕЗУЛЬТАТ ПОШУКУ 
 ЖУРНАЛ «Краса і Здоров’я» 

Picture 1 - krasa-logo-new.jpg
Журнал «Краса і Здоров’я» – перший на Прикарпатті, який безкоштовно розповсюджуємо серед населення Івано-Франківська, Калуша, Коломиї, Надвірної, Богородчан, Долини , яке піклується про своє здоров’я і красу. Журнал носить презентаційний характер.

Статус:

Рекламно-інформаційне видання (повноколірне).

Періодичність:

Щоквартальник.

Наклад:

35 000 примірників.

Обсяг:

Формат В5 (ширина 172 мм, висота 250 мм), друк на крейдованому папері щільністю 100 г/м кв., об'ємом до 64 сторінок.

Розповсюдження:

Безкоштовно розповсюджуємо у косметичних салонах, медичних центрах, стоматологічних клініках, SPA-салонах, масажних кабінетах, салонах краси, саунах, соляріях, аптеках, фітнес клубах, в офіси фірм.

Цільова аудиторія:

Активна частина населення, яка дбає про своє здоров’я, проживає чи буває в гостях або проїздом на Прикарпатті.

Структура журналу:

Обкладинка з рекламою лідерів, основна інформаційна частина про товари і послуги фірм у вигляді рекламних блоків, сторінки з іміджевою рекламою провідних підприємств, статті.

Унікальність:

Журнал буде цікавий для читачів від першої до останньої сторінки, та допоможе їм швидко знаходити потрібну інформацію.

Інформація для рекламодавців:

Якщо Ваша діяльність підлягає ліцензуванню, необхідно надати копію ліцензії разом із текстом замовлення. Якщо в тексті реклами йдеться про акцію, знижки, розпродаж, то необхідно також
вказати розміри знижки, суть акції, дату початку і кінця дії знижок, акції, розпродажу.

Наш принцип – індивідуальний підхід до кожного клієнта.

                      Picture 1 - krasa-1.jpg  Picture 1 - krasa-2.jpg  Picture 2 - krasa-3.jpg  Picture 3 - krasa-4.jpg  Picture 4 - krasa-5.jpg  Picture 5 - krasa-6.jpg

 Ціни на послуги для рекламодавців Івано-Франківська та області

Ціни на послуги для рекламодавців України

Написати нам

© 2009 Рекламно-інформаційна агенція «Рекламний САЛОН». Інформація, весь зміст, ідеї оформлення, стиль являються інтелектуальною власністю рекламно-інформаційної агенції «Рекламний САЛОН» та охороняються Законом. При цитуванні або використанні будь-яких матеріалів, - посилання (а в Інтернеті - гіперпосилання) на рекламно-інформаційну агенцію «Рекламний САЛОН» як джерело інформації – обов'язкове (Www.Saloninfo.Com.Ua). Відповідальність за недотримання встановлених Законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.