РЕЗУЛЬТАТ ПОШУКУ 
 Про нас 


 

 

 

 

 

РЕКЛАМНА АГЕНЦІЯ.
Проводимо рекламні кампанії. Розробляємо макети, готуємо до друку та виготовляємо рекламно-поліграфічну (візитки, календарики, буклети, плакати, флаєри, календарі та інше) і сувенірну (надрук на значках, брелках, запальничках, горнятах та інше) продукцію.

 

ГАЗЕТИ
«Рекламний салон» (місто) та «Рекламний салон» (область). Щотижня безкоштовно доставляємо в офіси фірм та поштові скриньки мешканців Івано-Франківська та 18-ти
найбільших населених пунктів. Розміщення реклами в цих виданнях – ефективний спосіб донести інформацію про Ваші товари чи послуги до потенційного клієнта.

 

Picture 1 - Gazety.jpg

 

ІНФОРМАЦІЙНО-ДОВІДКОВИЙ САЙТ:
www.saloninfo.com.ua
Розміщуємо тут новини м. Івано-Франківська та області; анонси святкових, культурних та спортивних заходів; програму телебачення; розклад руху потягів та приміських автобусів; приватні оголошення. На сайті розміщена електронна версія бізнес-довідника
«Візитниця Прикарпатських фірм».

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

КУР’ЄРСЬКА СЛУЖБА
Оперативно доставляємо рекламні матеріали в м. Івано-Франківську та районих центрах, в офіси та у поштові скриньки мешканців. Виконуємо як адресну, так і безадресну доставку.
Picture 2 - Dostavka.jpg
БІЗНЕС-КАЛЕНДАР
річний проект, що дає шанс іти в ногу з часом, користуватися запропонованою інформацією. Безкоштовно доставляємо Вашому потенційному клієнту, нагадуючи саме про Вас, а Ви – той, кому пощастить саме сьогодні.
Picture 1 - Kalendar2.jpg
ЖУРНАЛ «АвтоСАЛОН»
Щоквартальне видання для автолюбителів (як теперішніх так і майбутніх). Безкоштовно розповсюджуємо на автозаправках, СТО, у автосалонах і автомагазинах області.
Picture 1 - Avto.jpg

БІЗНЕС-ДОВІДНИК «Візитниця Прикарпатських фірм»
Буклет, яким можна користуватися декілька років поспіль. Оригінальність Вашої візитки у візитниці надовго запам’ятається оточуючим, надасть інформацію про Вас та Ваш бізнес. Безкоштовно доставляємо в офіси фірм та підприємцям Прикарпаття.

Picture 7 - Vizytnycja.jpg
ЖУРНАЛ «Краса і здоров’я»
щоквартальне видання, де розміщаємо інформацію про різні види послуг, які допоможуть Вам покращити та нормалізувати стан здоров’я. Журнал про здоров’я і задля здоров’я. Безкоштовно розповсюджуємо в містах: Івано-Франківськ, Калуш, Коломия, Надвірна, Богородчани, Долина. Журнал можна побачити у приватних медичних закладах, саунах, соляріях, салонах краси, аптеках, стоматологічних клініках, оптиках, спортивно-оздоровчих комплексах.
Picture 4 - Krasa.jpg
Picture 1 - Info.jpg
Picture 1 - Salon.jpg
Електронна версія Бізнес-довідника розміщена на сайті: business.saloninfo.com.ua
© 2009 Рекламно-інформаційна агенція «Рекламний САЛОН». Інформація, весь зміст, ідеї оформлення, стиль являються інтелектуальною власністю рекламно-інформаційної агенції «Рекламний САЛОН» та охороняються Законом. При цитуванні або використанні будь-яких матеріалів, - посилання (а в Інтернеті - гіперпосилання) на рекламно-інформаційну агенцію «Рекламний САЛОН» як джерело інформації – обов'язкове (Www.Saloninfo.Com.Ua). Відповідальність за недотримання встановлених Законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.